خلاصه سخنرانی آیت الله تبریزیان – ۲۵ دیماه

//خلاصه سخنرانی آیت الله تبریزیان – ۲۵ دیماه

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جلسه هفتگی ۲۵ دی‌ماه ۱۳۹۴

خلاصه‌ای از سخنرانی حضرت آیت‌الله تبریزیان

پیامبر اکرم (ص) فرمودند: العلم علمان. علم الادیان و العلم الابدان (تمام علم دو چیز است، علم دین که همان علم فقه است و علم بدن که همان علم طب است) که بشر نمی‌تواند از این دو علم مستغنی باشد.

 

روایت می‌فرماید: خداوند حضرت آدم را از بهشت نازل کردند و به او علم طب آموختند. علم طب نیاز بشر است. در مورد علم فقه کارهای زیادی انجام‌شده است ولی در مورد طب اسلامی کاری انجام‌نشده است.

 

برای بنده ۳۵ سال قبل اتفاقی افتاد که خانواده‌ام (همسرم) دچار سرطان شدند. با سختی‌هایی که بود از مشهد تا تهران دنبال درمان بودیم تا اینکه دکتر به من گفت که این نوع سرطان بدترین نوع آن است و کفت دیگر بهبودی حاصل نخواهد شد. او را به منزل آوردم و به طب اسلامی و روایات رو آوردیم و بعد از ۲۰ روز درمان، مشکل برطرف شد و بهبود کامل یافت.

 

بعد از تحقیق فهمیدم ۱۱ هزار روایت طبی داریم. تمام روایات را جمع کردم و کتابی در ۴ جلد نوشتم و شروع به تولید دارو درمان کردم. از ۱۰ سال پیش که شروع به درمان کردم هرروز این جمله را می‌شنوم که معجزه‌ای شده و فلان بیمار شفا یافته.

 

این طب از پیامبر و از جبرائیل و از طرف خداوند رسیده است. طبیبی نزد پیامبر رسید، عرض کرد آیا شما به طب من نیاز دارید، پیامبر فرمود خیر، این شمایید که به طب من نیاز دارید. این یعنی ما مسلمانان از تمام طب‌های دیگر بی‌نیازیم.

 

امام صادق (ع) روزی در مجلس منصور دوانیقی حاضر شد، طبیب هندی در حال خواندن کتب طب بود و رو به امام صادق عرض کرد شما نیازی به این کتب و طب من دارید؟ امام فرمود خیر. بنده خودم علم طب دارم و طبق چیزی که پیامبر فرمودند درمان می‌کنم.

 

امام فرمود حال شما داناتر هستید یا من؟ طبیب هندی می‌گوید من. امام سی سؤال از او پرسید که چرا مو روی سر است و چرا ابرو بالای چشم است و … که جواب هیچ‌کدام را نداد. سپس امام صادق شروع به پاسخ به سؤالات کردند. در همان لحظه طبیب هندی اسلام آورد و شهادتین گفت و مسلمان شد.

 

بشر به بن‌بست رسیده و مستأصل شده است و رو به این طب اسلامی آورده است. در این عصر بیمار و بیماری زیاد شده است. از هر ۸ نفر ۱ نفر مبتلابه سرطان است. از هر ۳ نفر یک نفر مبتلابه فشارخون است. از هر ۴ نفر ۱ نفر مبتلابه دیابت است. از هر ۳ نفر ۱ نفر مبتلا به بیماری روحی روانی است.۱۵ میلیون نازا در کشور وجود دارد. کمتر کسی امروز بدون بیماری است. این کار دشمن است.

 

رییس دانشگاه هلند به بنده گفت صهیونیست‌ها در بلژیک جمع شدند و گفتند زمان کشورگشایی و جنگ تمام شد، مردم هر کشوری را اگر می‌خواهیم بکشیم با غذا و دارو بکشیم. گفت همه دانشمندان جمع شدیم و علت سرطان را بررسی کردیم دیدیم همین داروهای شیمیایی باعث سرطان می‌شوند. این داروهای شیمیایی در مغز استخوان رسوب می‌کند، مغز استخوان را از کار می‌اندازد و تبدیل به سرطان خون می‌شود. در سلول رسوب می‌کند، سلول را تبدیل به سلول سرطانی می‌کند. تمام این بیماری‌ها حساب‌شده است. ابتدا انسان‌ها را بیمار می‌کنند، سپس بیماران برای درمان مجدد به خود آن‌ها مراجعه می‌کنند برای دریافت داروهای جدید با هزینه‌های بالا. اگر اهداف را سیاسی تلقی نکنیم، اهداف مالی را برای خود دنبال می‌کنند. تنها صهیونیست‌ها هستند که در این روزگار بیمار نیستند.

 

در طب اسلامی درمان سرطان و بیماری‌ام‌اس، مانند درمان سرماخوردگی است و راحت درمان می‌شود.

 

پس دو نکته دریافت می‌شود: یک بحران وجود دارد و بشر مستأصل شده در مقابل این بیماری‌ها که منشأ آن همان داروهای شیمیایی است. و بعدی این است که خداوند یک طب اسلامی را به‌عنوان ذخیره برای چنین روزی نگاه داشته است.

 

داروهای شیمیایی از معادن است و معادن هم از خاک. این داروهای شیمیایی جز از خاک نیستند. خوردن خاک در دین اسلام حرام‌است. پوسته تمام کپسول‌ها از چربی خوک است. شربت‌ها تقریباً ۶۰ درصد از الکل است. کپسول‌های آمریکایی که برای زانودرد وارد کشور می‌شود، از استخوان مرده بازیافت می‌شود. داروهای هرمونی که خانم‌ها با عنوان پروژسترون استفاده می‌کنند، از ادرار خانم‌های ایتالیایی تولید می‌شود.

 

حضرت علی (ع) می‌فرماید: دوای تو درون توست و بیماری‌هایت به خاطر گناهان توست، تو گمان می‌بری که موجود کوچکی هستی درصورتی‌که تمام هستی در وجود تو نهفته است.

 

پیامبر به بهترین طبیب زمان خود فرمود تو طبیب نیستی، طبیب هر نفسی خالق او هست. پیامبر اکرم سه بار فرمود و تأکید کرد که عمل جراحی انجام ندهید. خداوندی که بیماری‌ها را آفریده است، درمان و داروی آن را نیز آفریده است.

 

و فرمودند: بهترین دارو، حجامت است، عسل و سیاه‌دانه.

 

هر کس مبتلابه آپاندیس بود ۵۰ گرم عسل بخورد با ۲۱ دانه سیاه‌دانه بخورد صد درصد خوب می‌شود.

 

طب اسلامی در مقابل هیچ بیماری ناتوان نیست. ولی طب شیمیایی ۷۰ درصد بیماری‌ها را درمان نمی‌کند. و برای بقیه بیماری‌ها تسکین موقتی است.

 

بحث دیگر که دشمن به‌وسیله آن می‌خواهد بشر را از بین ببرد، بحث غذا است.

 

نانی که ما مصرف می‌کنیم، اشکال دارد. بذر آن اصلاح ژنتیک شده است. کود شیمیایی می‌دهند، سم‌پاشی می‌کنند، در سیلو مواد سمی نگه‌دارنده نگه‌داشته می‌شود که همه اشکال است. نان روی آهن پخته می‌شود که به گفته پیامبر آهن نجس است. بهترین غذای ما روی آهن تولید می‌شود. این می‌شود که مردم دچار ام‌اس می‌شوند.

 

روغن مایع و جامدی که ما می‌خوریم از پارافین نفت است. یک کیلو تخم آفتاب‌گردان ۱۵ هزار تومان است، برای یک بطری روغن حداقل ۱۱ کیلو تخم آفتابگردان می‌خواهد که حدود ۲۰۰ هزار تومان تمام می‌شود، حال چگونه یک بطری را به قیمت ۵ هزار تومان به ما می‌دهند؟

 

به مرغ‌ها هورمون می‌زنند که ظرف ۴۰ روز به ۳ کیلوگرم برسد.

 

نمک مورداستفاده ما مشکل دارد. نمک تصفیه‌شده سم است. نمک را تصفیه می‌کنند و منگنز و ید طبیعی آن را به قیمت زیاد می‌فروشند. و در مقابل ید شیمیایی را باقیمت خیلی کم می‌گیرند و به نمک اضافه می‌کنند. و هرچه مردم نمک بیشتر استفاده می‌کنند بیشتر به تیروئید مبتلا می‌شوند. پیامبر فرمودند از نمک دریا استفاده کنید.

 

خداوند در قرآن می‌فرماید دو وعده‌غذا بخورید، در صبح و شب. ولی تبلیغات امروزی می‌گوید که ۵ وعده‌غذا بخورید.

 

تبلیغ می‌کنند که شام نخورید، ولی روایات ما می‌فرماید کسی که شام نخورد دچار پیری زودرس می‌شود.

 

امام صادق می‌فرماید که غذای شب بهتر از غذای روز است، که امروز غربی‌ها به این رسیده‌اند که مواد لازم بدن در شب ساخته می‌شود.

 

امروز تبلیغ می‌کنند که گوشت قرمز و ماهی فراوان بخورید، پیامبر می‌فرماید که گوشت سید غذاها در دنیا و آخرت است و می‌فرماید که ماهی نخورید چراکه باعث تولید بلغم در بدن می‌شود و چشم‌ها را گود می‌اندازد، بدن را آب می‌کند.

 

این تبلیغات عمدی است تا ما را بیمار کنند که موفق هم بوده‌اند.

 

کل دنیا برگشته است به ارگانیک. در اروپا یک سیب پژمرده ارگانیک که اصلاح ژنتیک نشده است، قیمتش ۱۰ برابر یک سیب براق و تازه اصلاح‌شده است.

 

نانی که قدیم پخته می‌شد ماندگاری داشت، عطر و بو داشت، خوش‌طعم بود. اما امروز داخلش خمیر است و روی آن سوخته.

 

قرآن از روغن پی گاو را تعبیر می‌کند به طیبات که از بنی‌اسرائیل منع شد. نیاز نیست از روغن‌های شیمیایی استفاده کنیم.

 

باید در تمامی موارد رجوع کنیم به علم طب اسلامی که کار خیلی سختی نیست.

۱۳۹۵-۱-۱۲ ۱۲:۳۴:۴۴ +۰۰:۰۰دی ۲۸ام, ۱۳۹۴|خلاصه متن سخنرانی|دیدگاه‌ها برای خلاصه سخنرانی آیت الله تبریزیان – ۲۵ دیماه بسته هستند